czwartek, 14 lutego 2013

Krasnalkowo

Ostatnio wykonałam komplecik krasnalkowy do sesji zdjęciowych, a że koleżanka poprosiła mnie o wykonanie zdjęć jej nowonarodzonemu synkowi to komplecik zaprezentuję na przesłodkim, śpiącym, rozczulającym modelu! O!


6 komentarzy:

  1. Piękny komplet :-) Ślicznie prezentuje się na śpiącym modelu :-)
    Cudny model !
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. O jejku jakie słodziutkie:)Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale słodziak - cudny aniołek ! ewa

    OdpowiedzUsuń
  4. O mamo!! Czapa cudna, ale zawartość?!! Nie mogę się napatrzeć:):) Boże, czemu dzieci tak szybko rosną?:):)

    OdpowiedzUsuń
  5. Czy mogę się zgłosić z podobnym modelem? Możemy przy okazji przetestować wyroby :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z modelem jak najbardziej zgłosić się możecie, natomiast tego akurat kompletu nie mam już... Choć kto wie... może mnie natchnie na zrobienie podobnego?

      Usuń