Ostatnio wykonałam komplecik krasnalkowy do sesji zdjęciowych, a że koleżanka poprosiła mnie o wykonanie zdjęć jej nowonarodzonemu synkowi to komplecik zaprezentuję na przesłodkim, śpiącym, rozczulającym modelu! O!
Z modelem jak najbardziej zgłosić się możecie, natomiast tego akurat kompletu nie mam już... Choć kto wie... może mnie natchnie na zrobienie podobnego?
Piękny komplet :-) Ślicznie prezentuje się na śpiącym modelu :-)
OdpowiedzUsuńCudny model !
Pozdrawiam serdecznie.
O jejku jakie słodziutkie:)Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńAle słodziak - cudny aniołek ! ewa
OdpowiedzUsuńO mamo!! Czapa cudna, ale zawartość?!! Nie mogę się napatrzeć:):) Boże, czemu dzieci tak szybko rosną?:):)
OdpowiedzUsuńCzy mogę się zgłosić z podobnym modelem? Możemy przy okazji przetestować wyroby :-)
OdpowiedzUsuńZ modelem jak najbardziej zgłosić się możecie, natomiast tego akurat kompletu nie mam już... Choć kto wie... może mnie natchnie na zrobienie podobnego?
Usuń