piątek, 9 sierpnia 2013

Niedaleko pada jabłko...

Ciekawostka taka... Tysia szydełkuje! Tak, tak :) Dotąd motoryka mała u niej kulała jeszcze, ale teraz bardzo się podciągnęła i dała radę!
Zaczęła robić nie-wiadomo-co, aż w końcu zdecydowała, że będzie to opaska! Zażyczyła sobie na nią kwiatek i ten powstał również :) Całość wykonana samodzielnie i naprawdę bardzo przyzwoicie jej poszło!
Dumna mama prezentuje dzieło dziecka swego :D


5 komentarzy:

  1. Extra,zdolne dziecko!!!!Świetnie jej to wyszło!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przyznać muszę, że zaskoczyła mnie... Faktycznie 7-latki mają zdolności motoryczne na wyższym poziomie niż 6 latki, bo jeszcze nie dawno nawet oczka kiepsko jej szły, a teraz leciała słupkami i dała radę... Nawet jak widać na kwiatku nie poległa, a wybrała sobie trudną włóczkę...

      Usuń
  2. Wielkie brawa dla Tysi,jak jej ładnie we własnoręcznie zrobionej opasce:))

    OdpowiedzUsuń
  3. jaka dumna!!slicznie!
    Mia tez probuje, ale raczki jeszcze za male....

    OdpowiedzUsuń