czwartek, 21 listopada 2013

Krasnalowo

Tym razem krasnal w wersji starszej, z resztek włóczek...


3 komentarze:

  1. Wow :) Toż to jest rewelacja!!! Fantastyczna czapa :):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowna czapka ! A ten pompon - rewelacja :-)
    Świetne kolory.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki :D Mam nadzieję, że jakiś dzieciak z ochronki się ucieszy :)

    OdpowiedzUsuń