Wow :) Toż to jest rewelacja!!! Fantastyczna czapa :):):)
Cudowna czapka ! A ten pompon - rewelacja :-)Świetne kolory.Pozdrawiam serdecznie.
Dzięki :D Mam nadzieję, że jakiś dzieciak z ochronki się ucieszy :)
Wow :) Toż to jest rewelacja!!! Fantastyczna czapa :):):)
OdpowiedzUsuńCudowna czapka ! A ten pompon - rewelacja :-)
OdpowiedzUsuńŚwietne kolory.
Pozdrawiam serdecznie.
Dzięki :D Mam nadzieję, że jakiś dzieciak z ochronki się ucieszy :)
OdpowiedzUsuń