Szykujecie się do okresu świątecznego?
Ja dziś zaczęłam. Natchnęło mnie, bo szykuję (jak co roku z resztą) fotograficzną niespodziankę dla dziadków pod choinkę i brakuje mi świątecznych zdjęć, więc muszę się do nich przygotować. Oto co zrobiłam:
A proszę bardzo! Muszę przyznać, że zaskakująco dobrze się prezentuje :) Podpowiem, że włochata część jest lewą stroną na wierzch - z lewej strony jest bardziej włochata...
Czapa bomba!. --taka Mikołajowa. Podobają mi się te twoje kominy z poprzednich wpisów, najbardziej ten w odcieniach turkusu z odrobiną seledynu i fioletu. Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do siebie Dorota
Jak fajna,chyba zmałpuję :))
OdpowiedzUsuńA proszę bardzo! Muszę przyznać, że zaskakująco dobrze się prezentuje :) Podpowiem, że włochata część jest lewą stroną na wierzch - z lewej strony jest bardziej włochata...
UsuńWspaniała czapka :-)
OdpowiedzUsuńBiałe wykończenia genialne - bardzo mi się podoba :-)
Pozdrawiam serdecznie.
Czapa bomba!. --taka Mikołajowa. Podobają mi się te twoje kominy z poprzednich wpisów, najbardziej ten w odcieniach turkusu z odrobiną seledynu i fioletu.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam cieplutko i zapraszam do siebie
Dorota