wtorek, 5 listopada 2013

Przygotowania zacząć czas...

Szykujecie się do okresu świątecznego?
Ja dziś zaczęłam. Natchnęło mnie, bo szykuję (jak co roku z resztą) fotograficzną niespodziankę dla dziadków pod choinkę i brakuje mi świątecznych zdjęć, więc muszę się do nich przygotować. Oto co zrobiłam:

4 komentarze:

  1. Jak fajna,chyba zmałpuję :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A proszę bardzo! Muszę przyznać, że zaskakująco dobrze się prezentuje :) Podpowiem, że włochata część jest lewą stroną na wierzch - z lewej strony jest bardziej włochata...

      Usuń
  2. Wspaniała czapka :-)
    Białe wykończenia genialne - bardzo mi się podoba :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czapa bomba!. --taka Mikołajowa. Podobają mi się te twoje kominy z poprzednich wpisów, najbardziej ten w odcieniach turkusu z odrobiną seledynu i fioletu.
    Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do siebie
    Dorota

    OdpowiedzUsuń