czwartek, 31 października 2013

Opaska i czapka

Opaska jest w miarę nowa, w kolorze wściekłego różu. Do kompletu są jeszcze mitenki. Wykończyłam ją paseczkiem w kolorze kiedyś już pokazywanego komina - nawet dobrze się komponuje...

I czapka Tysia użytkowana już od dawna, ale zdaje się nie pokazywałam jej jeszcze.


3 komentarze:

  1. Wspaniała opaska - genialny kolor :-) Czapka idealnie pasuje do Twojego małego mężczyzny.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super fotka ,dzieciaczki wspaniale wyglądają w robótkach mamy.
    Pozdrawiam i zapraszam

    OdpowiedzUsuń