Wspaniały komin - cudne kolory. A skoro test na rozciąganie przeszedł pomyślnie, to mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest idealny :-) Czapka rewelacyjna. Pozdrawiam serdecznie.
A no właśnie. Robię jeszcze jedną, w męskim kolorze, też najprostsza - zgodnie z zamówieniem, ale mam problem. Czapka właściwie gotowa, ale jakoś tak nie teges się prezentuje na głowie. Optyczne wrażenie jest, że ściągacz za mocno ściąga i przydałby się grubszy. Próbowałam podwójnej warstwy, ale niestety zbyt grubo jest. Może zmienię włóczkę pod spód? Ciągle nie dojrzałam do tego, żeby ją skończyć, a leży już grubo ponad miesiąc... A zima idzie...
Wspaniały komin - cudne kolory. A skoro test na rozciąganie przeszedł pomyślnie, to mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest idealny :-)
OdpowiedzUsuńCzapka rewelacyjna.
Pozdrawiam serdecznie.
Mama powiedziała, że faktycznie idealny, choć na jesień. Już zamówiła zimówkę = podwójna nitka :)
UsuńKomin piękny! Jakie cudne kolory! Ale czapka też bardzo fajna. Wielu mężczyzn lubi takie najprostsze normalnie, nawet nie pod kask ;)
OdpowiedzUsuńA no właśnie. Robię jeszcze jedną, w męskim kolorze, też najprostsza - zgodnie z zamówieniem, ale mam problem. Czapka właściwie gotowa, ale jakoś tak nie teges się prezentuje na głowie. Optyczne wrażenie jest, że ściągacz za mocno ściąga i przydałby się grubszy. Próbowałam podwójnej warstwy, ale niestety zbyt grubo jest. Może zmienię włóczkę pod spód? Ciągle nie dojrzałam do tego, żeby ją skończyć, a leży już grubo ponad miesiąc... A zima idzie...
Usuń