niedziela, 20 października 2013

Zaległości wrzucam

Komin delikatny, miękki w dotyku w asyście małych rączek...

Pozytywnie przeszedł test na rozciąganie na różne sposoby :)

I czapka najzwyklejsza w świecie do pracy co by kierownikowi pod kaskiem ciepło było ;) 


4 komentarze:

  1. Wspaniały komin - cudne kolory. A skoro test na rozciąganie przeszedł pomyślnie, to mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest idealny :-)
    Czapka rewelacyjna.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mama powiedziała, że faktycznie idealny, choć na jesień. Już zamówiła zimówkę = podwójna nitka :)

      Usuń
  2. Komin piękny! Jakie cudne kolory! Ale czapka też bardzo fajna. Wielu mężczyzn lubi takie najprostsze normalnie, nawet nie pod kask ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A no właśnie. Robię jeszcze jedną, w męskim kolorze, też najprostsza - zgodnie z zamówieniem, ale mam problem. Czapka właściwie gotowa, ale jakoś tak nie teges się prezentuje na głowie. Optyczne wrażenie jest, że ściągacz za mocno ściąga i przydałby się grubszy. Próbowałam podwójnej warstwy, ale niestety zbyt grubo jest. Może zmienię włóczkę pod spód? Ciągle nie dojrzałam do tego, żeby ją skończyć, a leży już grubo ponad miesiąc... A zima idzie...

      Usuń