Fajnie.Pozdrawiam
Świetny pomysł na mniejsze różnice pomiędzy pasami, dzięki za inspirację :) Nigdy mi to nie wpadło do głowy.
Ja się ucieszyłam, że mnie olśniło, bo dzięki temu można mocno urozmaicić robótki!
Fajnie.Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńŚwietny pomysł na mniejsze różnice pomiędzy pasami, dzięki za inspirację :) Nigdy mi to nie wpadło do głowy.
OdpowiedzUsuńJa się ucieszyłam, że mnie olśniło, bo dzięki temu można mocno urozmaicić robótki!
Usuń