sobota, 5 października 2013

Paski inaczej

Zastanawiałam się intensywnie jak połączyć 4 kolory w kominie, żeby nie były to klasyczne paski i wymyśliłam :) Są paski, ale nieco inaczej - tak oto:

(na żywo jednak lepiej wygląda)

3 komentarze:

  1. Świetny pomysł na mniejsze różnice pomiędzy pasami, dzięki za inspirację :) Nigdy mi to nie wpadło do głowy.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja się ucieszyłam, że mnie olśniło, bo dzięki temu można mocno urozmaicić robótki!

      Usuń