czwartek, 26 września 2013

Trochę prywaty :)

Czuję się jak rozhisteryzowana mamunia, a to generalnie nie w moim stylu! Moje dziecko dorasta, mamy kolejny etap - szczerbuszka :) Późno dość i mam nadzieję, że teraz pójdzie lawinowo, bo w maju komunia nas czeka, a ja już od dawna mam przeczucie, że właśnie wtedy wypadną jej górne jedynki - idealny uśmiech na grupowej fotografii komunijnej :D


Przy okazji komin :) 


3 komentarze:

  1. Śliczna jest ta Twoja córcia :-) Piękne zdjęcia.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki bardzo :)
      Tak śliczna jak temperamentna :D Twardy z niej orzech ;)

      Usuń