czwartek, 26 września 2013

Opaski dwie

Wczorajsza opaska zdecydowanie lepiej prezentuje się na żywo, chyba brak mi talentu do fotografowania satyny...



Zmajstrowałam też drugą sztukę




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz