czwartek, 19 września 2013

Krótko...

Obiecany komin szaro-żółty w akcji :)



3 komentarze:

  1. Rewelacja! Kolory cudowne.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny...kolorki akurat na jesien...pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczny, bardzo lubię połączenie żółtego i szarego koloru:)))

    OdpowiedzUsuń