piątek, 13 września 2013

Chustka

Po tym jak dziś omal nie zgubiliśmy czapki skończyłam chustkę do kompletu!
Nie do końca miała tak wyglądać, ale skończyłam włóczki niemalże do ostatniego cm! Tylko najciemniejszego pozostało około metra - to i tak nieźle jak na 3 motki, prawda?




2 komentarze: