Olo-robótki
piątek, 13 września 2013
Chustka
Po tym jak dziś omal nie zgubiliśmy czapki skończyłam chustkę do kompletu!
Nie do końca miała tak wyglądać, ale skończyłam włóczki niemalże do ostatniego cm! Tylko najciemniejszego pozostało około metra - to i tak nieźle jak na 3 motki, prawda?
2 komentarze:
kreatywnepomyslydziewiarskie
13 września 2013 19:43
ale fantastyczny komplet...taki chlopiecy,piekna robota,.pozdrawiam
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
zablocka
18 września 2013 08:06
:-)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
ale fantastyczny komplet...taki chlopiecy,piekna robota,.pozdrawiam
OdpowiedzUsuń:-)
OdpowiedzUsuń