piątek, 11 kwietnia 2014

Migawka



4 komentarze:

  1. Ciekawe, co tam ciekawego dziergasz...?
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się superowo i już masz dużo opaski zrobione. Chyba niedługo finisz?:)

    Pozdrowienia!:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie do końca niestety, bo dopiero niecałe pół mam i wydawałoby się że finisz blisko, ale jak siadam to robię max kilka rzędów i znów zmuszona jestem odłożyć druty... Już niedługo, ale jeszcze nie dziś, bo wieczorem wybieram się na imprezę urodzinową z dziewczynami, bo kolejna wiosna mi stuknęła :D Podekscytowana już jestem ;)

      Usuń