Nie do końca niestety, bo dopiero niecałe pół mam i wydawałoby się że finisz blisko, ale jak siadam to robię max kilka rzędów i znów zmuszona jestem odłożyć druty... Już niedługo, ale jeszcze nie dziś, bo wieczorem wybieram się na imprezę urodzinową z dziewczynami, bo kolejna wiosna mi stuknęła :D Podekscytowana już jestem ;)
Ciekawe, co tam ciekawego dziergasz...?
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
:) Opaskę do warkoczowego kompletu córki :)
UsuńZapowiada się superowo i już masz dużo opaski zrobione. Chyba niedługo finisz?:)
OdpowiedzUsuńPozdrowienia!:)
Nie do końca niestety, bo dopiero niecałe pół mam i wydawałoby się że finisz blisko, ale jak siadam to robię max kilka rzędów i znów zmuszona jestem odłożyć druty... Już niedługo, ale jeszcze nie dziś, bo wieczorem wybieram się na imprezę urodzinową z dziewczynami, bo kolejna wiosna mi stuknęła :D Podekscytowana już jestem ;)
Usuń