czwartek, 10 kwietnia 2014

Mężowa czapka

Jak zrobić zdjęcie czapce, bez właściciela rzeczonej, kiedy ta jest zdecydowanie za duża na wszystkie dostępne akurat głowy? Nakręcamy syna na zabawę w "a-ku-ku" :)


Pamiętacie tę czapkę? Przy samej końcówce okazało się, że zabrakło mi dosłownie parę metrów włóczki!!! Szybko zamówiłam więc kolejną w sklepie internetowym i to "szybko" zemściło się na mnie!!! Źle się przyjrzałam i zamówiłam zbyt ciemną włóczkę. Ale byłam zła na siebie! No i co teraz? Łączymy dwie włóczki, ale przecie nie zrobię "piuski" z ciemnej włóczki na głowie mężowej... Czyli prujemy... Powstał więc pasek mniej więcej w połowie czapki. I tu mam pytanie do fachowców drutowych - można uniknąć jakoś tego paseczka jaśniejszej włóczki przy łączeniu kolorów? Trochę mnie on rozprasza.
Ale generalnie mąż zadowolony z czapki tylko okazała się ona zbyt... ciepła :) I chodzi w starej "dziurawej"... Macie jakieś propozycje męskiej czapki ażurowej?

5 komentarzy:

  1. Wspaniała czapka :-) bardzo pasuje do niej ten ciemniejszy pasek. Świetna.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie super! A ten pasek fajnie ją ożywia:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki bardzo. Też to stwierdziłam jak ją skończyłam - ostatecznie dobrze wyszło :)

      Usuń
  3. wyszło super :-) dla mnie ten pasek dodaje uroku, i niestety nie poradzę - nie jestem drutowa :-(

    OdpowiedzUsuń