środa, 15 kwietnia 2015

Opaski trzy...

Zmobilizowałam się w końcu i zrobiłam opaski, które chodziły mi od jakiegoś czasu po głowie... Na razie wersja typowo ozdobna, ale mam w planie też bawełniane  dla Lali mojej...


3 komentarze: