Olo-robótki
środa, 15 kwietnia 2015
Opaski trzy...
Zmobilizowałam się w końcu i zrobiłam opaski, które chodziły mi od jakiegoś czasu po głowie... Na razie wersja typowo ozdobna, ale mam w planie też bawełniane dla Lali mojej...
3 komentarze:
Unknown
15 kwietnia 2015 13:24
Śliczności :-) Cudne opaski :-)
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
ankaskakanka
15 kwietnia 2015 14:07
W sam raz dla księżniczek.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
made by ula
15 kwietnia 2015 16:33
Przecudne :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Śliczności :-) Cudne opaski :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
W sam raz dla księżniczek.
OdpowiedzUsuńPrzecudne :)
OdpowiedzUsuń