sliczna panienka! ale ten czas leci....
A dopiero w ciąży chodziłyśmy z naszymi starszakami, nie? :)
Cudne zdjęcie :-) Prześlicznie w tym ważnym dniu wyglądała Twoja córcia :-)Poproszę więcej zdjęć ;-)Pozdrawiam serdecznie.
Pomyślę o większej ilości zdjęć, ale muszę je obrobić troszkę, a ostatnio kondycji mi brak :(
prześlicznie wygląda, gratuluję :)
Dziękuję :D Jednak taka biel robi wrażenie, sama nie mogę się na nią napatrzeć ;)
sliczna panienka! ale ten czas leci....
OdpowiedzUsuńA dopiero w ciąży chodziłyśmy z naszymi starszakami, nie? :)
UsuńCudne zdjęcie :-) Prześlicznie w tym ważnym dniu wyglądała Twoja córcia :-)
OdpowiedzUsuńPoproszę więcej zdjęć ;-)
Pozdrawiam serdecznie.
Pomyślę o większej ilości zdjęć, ale muszę je obrobić troszkę, a ostatnio kondycji mi brak :(
Usuńprześlicznie wygląda, gratuluję :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :D Jednak taka biel robi wrażenie, sama nie mogę się na nią napatrzeć ;)
Usuń