poniedziałek, 19 maja 2014


6 komentarzy:

  1. sliczna panienka! ale ten czas leci....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A dopiero w ciąży chodziłyśmy z naszymi starszakami, nie? :)

      Usuń
  2. Cudne zdjęcie :-) Prześlicznie w tym ważnym dniu wyglądała Twoja córcia :-)
    Poproszę więcej zdjęć ;-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pomyślę o większej ilości zdjęć, ale muszę je obrobić troszkę, a ostatnio kondycji mi brak :(

      Usuń
  3. prześlicznie wygląda, gratuluję :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :D Jednak taka biel robi wrażenie, sama nie mogę się na nią napatrzeć ;)

      Usuń