A co mi szkodzi! Dziewczyny sympatyczne, nieraz zdarzyło mi się telefonicznie rozmawiać z jedną (zdaje się ;) ), bo włóczki mają cudne - lubię bardzo!
TU z okazji pierwszej rocznicy blogowania dziewczyny zorganizowały rozdawajkę - nie mogę doczekać sie wyników ;)
Powodzenia :):)
OdpowiedzUsuńOoo dzięki wielkie :) Faajnie byłoby czasem coś wygrać :)
Usuń