niedziela, 25 maja 2014

Startuję w rozdawajce :)

A co mi szkodzi! Dziewczyny sympatyczne, nieraz zdarzyło mi się telefonicznie rozmawiać z jedną (zdaje się ;) ), bo włóczki mają cudne - lubię bardzo!

TU z okazji pierwszej rocznicy blogowania dziewczyny zorganizowały rozdawajkę - nie mogę doczekać sie wyników ;)

2 komentarze: