środa, 21 maja 2014

Wianek

Udało mi się w końcu wymęczyć wianek. Nie jestem z niego zadowolona - krochmalenie nic nie dało (za mało krochmalu, ale nie chciałam żeby był sztywny - błąd?), ale żywy już więdnie i nie ma czasu na zabawy, musi być ten który zrobiłam :)


3 komentarze:

  1. Śliczny wianuszek :-) Mnie bardzo się podoba :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dla mnie wianek jest boski.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki wielkie :) Wianek już przetestowany w terenie :) Nawet się sprawdził :)

    OdpowiedzUsuń