niedziela, 24 sierpnia 2014

Dożynki

U nas dziś dożynki! Cała wieś świętuje, moje dziecko pierworodne czynnie uczestniczy w obchodach, a my się chyba przyłączymy niedługo :) Niestety rozlał się mocno deszcz... Szkoda...
Wianek zrobiony własnoręcznie przeze mnie i Tysię :)


3 komentarze:

  1. Śliczną masz córcię :-) Pięknie wygląda w tym stroju i z wiankiem na głowie.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Córka obecnie jest szczerbatką pełną gębą, że się tak wyrażę - brak jej górnych jedynek. Wygląda ciekawie :)

      Usuń
  2. Piekna corcia, niewazne , ze sa szczerby, zeby wyrosna i bedzie jeszcze piekniejsza, gratuluje uroczej corci,pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń