Śliczną masz córcię :-) Pięknie wygląda w tym stroju i z wiankiem na głowie.Pozdrawiam serdecznie.
Dziękuję :) Córka obecnie jest szczerbatką pełną gębą, że się tak wyrażę - brak jej górnych jedynek. Wygląda ciekawie :)
Piekna corcia, niewazne , ze sa szczerby, zeby wyrosna i bedzie jeszcze piekniejsza, gratuluje uroczej corci,pozdrawiam
Śliczną masz córcię :-) Pięknie wygląda w tym stroju i z wiankiem na głowie.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Dziękuję :) Córka obecnie jest szczerbatką pełną gębą, że się tak wyrażę - brak jej górnych jedynek. Wygląda ciekawie :)
UsuńPiekna corcia, niewazne , ze sa szczerby, zeby wyrosna i bedzie jeszcze piekniejsza, gratuluje uroczej corci,pozdrawiam
OdpowiedzUsuń