środa, 26 listopada 2014

Czapka

Syn doczekał się czapki pasującej do niedawno upolowanej kurtki z lidla (bałam się o brzuch w wojnie lidlowej, więc koleżanka mnie wspomogła :) )... Obawiałam się, że będzie zbyt czarna jak na trzylatka, ale nieźle się prezentuje razem z kurtką. Chyba udało mi się wyważyć proporcje koloru... 
Robię do kompletu jeszcze komin, a raczej golf - będzie miał ciepło i wygodnie :)


Dziś w przedszkolu świętowali Dzień Misia i dzieci miały pluszaki ulubione przynieść, więc nie mogło się obyć bez naszej żyrafy :)


5 komentarzy:

  1. Wspaniała czapka :-) Doskonale pasuje do kurtki.
    Pięknie wymodelowana - świetnie leży na głowie.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna czapa, kolorki wyszły super, świetny komplet z kurteczką... a nawet z żyrafą :))

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak mu pasuje do kurteczki? Śliczna.

    OdpowiedzUsuń
  4. Dzięki :D
    Ja już zaczynam popadać w obsesję "pasuje do..." :) A to czapa do kurtki, a to spodnie do butów, a to komin do czapki :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Wygląda wspaniale z tą kurteczką .Golfik dla takich maluchów fajna sprawa w szyję nie wieje :-)
    Pozdrawiam Ewa

    OdpowiedzUsuń