Na reszcie się doczekaliśmy na naszą Lalunię! W niedzielę przywitaliśmy nasze trzecie cudo :D
Ja pomału dochodzę do siebie, córcia ma się świetnie i jest idealna!
Tu w czapuni mojej produkcji - świetnie pasuje!
O tak mała śliczna lalunia . Gratulacje dla mamy i taty tak cudownej małej kruszynki . Cieszę się razem z Wami .Wracaj Kochana do zdrówka .Szczęścia Wam Życzę. ♥♥♥
cudna!!! serdecznie gratuluje ;D
OdpowiedzUsuńGratuluję. To najpiękniejszy prezent świąteczny.
OdpowiedzUsuńPS Ślicznie wygląda w czapeczce z kwiatkiem.
Z całego serca gratuluję :-) Śliczna córcia i doskonale do niej pasuje czapeczka zrobiona przez mamusię :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Czapeczka też piękna ale :) Gratuluję i pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńOlo! Toż to najpiękniejszy prezent jaki można dostać! Gratulacje i witamy małą Gwiazdkę na tym świecie:))))
OdpowiedzUsuńO tak mała śliczna lalunia .
OdpowiedzUsuńGratulacje dla mamy i taty tak cudownej małej kruszynki .
Cieszę się razem z Wami .Wracaj Kochana do zdrówka .Szczęścia Wam Życzę.
♥♥♥
Gratuluję:))
OdpowiedzUsuńGratulacje :)
OdpowiedzUsuńPiękna młoda dama :) Gratulacje !
OdpowiedzUsuńWspaniały prezent!!! Gratuluję i życzę dużo zdrowia dla całej rodziny. Wesołych Świąt ;)
OdpowiedzUsuń