piątek, 19 grudnia 2014

Jest!!!!

Na reszcie się doczekaliśmy na naszą Lalunię! W niedzielę przywitaliśmy nasze trzecie cudo :D
Ja pomału dochodzę do siebie, córcia ma się świetnie i jest idealna!
Tu w czapuni mojej produkcji - świetnie pasuje!


10 komentarzy:

  1. cudna!!! serdecznie gratuluje ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję. To najpiękniejszy prezent świąteczny.
    PS Ślicznie wygląda w czapeczce z kwiatkiem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Z całego serca gratuluję :-) Śliczna córcia i doskonale do niej pasuje czapeczka zrobiona przez mamusię :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  4. Czapeczka też piękna ale :) Gratuluję i pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  5. Olo! Toż to najpiękniejszy prezent jaki można dostać! Gratulacje i witamy małą Gwiazdkę na tym świecie:))))

    OdpowiedzUsuń
  6. O tak mała śliczna lalunia .
    Gratulacje dla mamy i taty tak cudownej małej kruszynki .
    Cieszę się razem z Wami .Wracaj Kochana do zdrówka .Szczęścia Wam Życzę.
    ♥♥♥

    OdpowiedzUsuń
  7. Piękna młoda dama :) Gratulacje !

    OdpowiedzUsuń
  8. Wspaniały prezent!!! Gratuluję i życzę dużo zdrowia dla całej rodziny. Wesołych Świąt ;)

    OdpowiedzUsuń