Nawet dostałam m.in. takie serduszko od pierworodnej mojej! Z gumeczek zgodnie z modą obecnie panującą :)
Poza tym jakiś czas temu zrobiłam czapkę do kompletu z chustą color affection. Czapka fajnie wyszła, ale... wyglądam w niej okropnie! Macie też tak? Na szczęście jest ktoś kto w niej wygląda świetnie, jak to mówią - ładnemu we wszystkim ładnie. Dziecko moje przysposobiło sobie mój komplet i znów matka nie ma w czym chodzić... Czas znów coś wymyślić!


Piękna czapka i szalik, cudownie dobrałaś kolory.
OdpowiedzUsuńDzięki :D
Usuńwesolych Walentynek waszej Piateczce ;D
OdpowiedzUsuńchuste juz podziwialam, czapa super to niej pasuje ! swietnie, ze na dobre drutowego bakcyla zlapalas ;D
W szydełku chyba mnie już niewiele zaskakuje, dlatego te druty tak ciągną :)
UsuńKomplet idealny ;) I pomyśleć że zaczynając w podstawówce naukę dziergania nienawidziłam francuza...teraz mogłabym robić tylko takie chusty i czapki.
OdpowiedzUsuńCudny komplet :-) Pięknie w nim wygląda Twoja córcia :-) Zrobisz sobie następny - jeszcze ładniejszy :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Świetny komplet. Czapka doskonała. Świetne kolory. Serdecznie pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuń