sobota, 14 lutego 2015

Czapka do color affection

Kochacie się? Bo my bardzo ;)
Nawet dostałam m.in. takie serduszko od pierworodnej mojej! Z gumeczek zgodnie z modą obecnie panującą :)



Poza tym jakiś czas temu zrobiłam czapkę do kompletu z chustą color affection. Czapka fajnie wyszła, ale... wyglądam w niej okropnie! Macie też tak? Na szczęście jest ktoś kto w niej wygląda świetnie, jak to mówią - ładnemu we wszystkim ładnie. Dziecko moje przysposobiło sobie mój komplet i znów matka nie ma w czym chodzić... Czas znów coś wymyślić!


7 komentarzy:

  1. Piękna czapka i szalik, cudownie dobrałaś kolory.

    OdpowiedzUsuń
  2. wesolych Walentynek waszej Piateczce ;D

    chuste juz podziwialam, czapa super to niej pasuje ! swietnie, ze na dobre drutowego bakcyla zlapalas ;D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W szydełku chyba mnie już niewiele zaskakuje, dlatego te druty tak ciągną :)

      Usuń
  3. Komplet idealny ;) I pomyśleć że zaczynając w podstawówce naukę dziergania nienawidziłam francuza...teraz mogłabym robić tylko takie chusty i czapki.

    OdpowiedzUsuń
  4. Cudny komplet :-) Pięknie w nim wygląda Twoja córcia :-) Zrobisz sobie następny - jeszcze ładniejszy :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetny komplet. Czapka doskonała. Świetne kolory. Serdecznie pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń