piątek, 10 lipca 2015

Gotowe!

JEST! Uporałam się z nim :D Nawet sprawnie poszło. Lala już testowała, chyba jej się podoba ;)
Tu jeszcze koc wymagał kąpieli. W rzeczywistości jest prostokątny, poziome pasy optycznie go poszerzyły... 





1 komentarz: