Olo-robótki
piątek, 10 lipca 2015
Gotowe!
JEST! Uporałam się z nim :D Nawet sprawnie poszło. Lala już testowała, chyba jej się podoba ;)
Tu jeszcze koc wymagał kąpieli. W rzeczywistości jest prostokątny, poziome pasy optycznie go poszerzyły...
1 komentarz:
Miedzyklebkiemakuchnia
11 lipca 2015 21:49
Świetne kolory. Ładny kocyk.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Świetne kolory. Ładny kocyk.
OdpowiedzUsuń