sobota, 18 lipca 2015

Nowy członek rodziny :D

Od wczoraj mamy nowego członka rodziny. Dzieci oczywiście skaczą z radości (starzy też ale się nie przyznają głośno ;) )... Kiara, mała kotka czaruje, zaczepia, wtula się i bawi z każdym domownikiem :D  No jest urocza! Trochę chyba tęskni za swoją kocią rodziną, więc nie lubi zostawać sama. Rano, po nocnej rozłące chodziła za mną krok w krok :) Jeszcze tylko wizyta u weterynarza nas czeka i możemy już sobie tylko beztrosko mieszkać i cieszyć się sobą :D
Właśnie grzeje mi kolana ;)





5 komentarzy: