Olo-robótki
piątek, 20 stycznia 2012
Czapeczki, czapeczki...
Czapeczki nadal działam :) Tym razem wiosenna, włóczka bawełniana. A będzie ich więcej!
Modelką była moja siostrzenica Sandra niewiele starsza od Patryka :)
I sówka (wełna z akrylem) w innych kolorach!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz