piątek, 20 stycznia 2012

Czapeczki, czapeczki...

Czapeczki nadal działam :) Tym razem wiosenna, włóczka bawełniana. A będzie ich więcej!
Modelką była moja siostrzenica Sandra niewiele starsza od Patryka :)


I sówka (wełna z akrylem) w innych kolorach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz