Olo-robótki
wtorek, 3 stycznia 2012
Zamówienie specjalne!
Tika ostatnio zamówiła u mnie czapkę :) Sprecyzowała czego chce i tak się w niej prezentuje:
A to moje wczorajsze słodziaki :D
2 komentarze:
matka biega
3 stycznia 2012 14:09
Czapa świetna! Dzieci zresztą też ;)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Marta
9 stycznia 2012 10:34
jakie długie włosy! czapa pomponiasta!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Czapa świetna! Dzieci zresztą też ;)
OdpowiedzUsuńjakie długie włosy! czapa pomponiasta!
OdpowiedzUsuń