wtorek, 3 stycznia 2012

Zamówienie specjalne!

Tika ostatnio zamówiła u mnie czapkę :) Sprecyzowała czego chce i tak się w niej prezentuje:




A to moje wczorajsze słodziaki :D

2 komentarze: