sobota, 28 stycznia 2012

Przyczajony tygrys ;)

Kolejne czapki ;)
Chłopięca taka, zadziorna nieco... I Tyś - przyczajony tygrys ;)


Oraz bawełniane. Myślę, że już dotarły do właścicielki, więc pokazuję.
Biała już prezentowana na Sandrze, ale dorobiłam jeszcze kwiatuszka i motylka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz