Olo-robótki
sobota, 28 stycznia 2012
Przyczajony tygrys ;)
Kolejne czapki ;)
Chłopięca taka, zadziorna nieco... I Tyś - przyczajony tygrys ;)
Oraz bawełniane. Myślę, że już dotarły do właścicielki, więc pokazuję.
Biała już prezentowana na Sandrze, ale dorobiłam jeszcze kwiatuszka i motylka.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz