piątek, 3 lutego 2012

Tyś - mały miś

Kolejne prace :)
Miś. Myślę jeszcze o myszce i króliczku. Na razie Tyś prezentuje misia.


I dziewczęce. Modelki pod ręką nie miałam, wiec pełni uroku nie mam jak zaprezentować.

2 komentarze: