Olo-robótki
piątek, 3 lutego 2012
Tyś - mały miś
Kolejne prace :)
Miś. Myślę jeszcze o myszce i króliczku. Na razie Tyś prezentuje misia.
I dziewczęce. Modelki pod ręką nie miałam, wiec pełni uroku nie mam jak zaprezentować.
2 komentarze:
matka biega
7 lutego 2012 16:04
ta w paseczki - cudna!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
olo
7 lutego 2012 17:25
Bawełenka przyjemna bardzo :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
ta w paseczki - cudna!
OdpowiedzUsuńBawełenka przyjemna bardzo :)
OdpowiedzUsuń