Olo-robótki
piątek, 20 lipca 2012
Gumeczki
Pokazałam ostatnio zajawkę ostatniej twórczości - gumeczkę.
Zrobiłam ich więcej i są urocze... Muszę więcej takich zrobić! Koniecznie...
Moje ulubione!
I przygotowania do zimy...
5 komentarzy:
wendy
20 lipca 2012 15:02
Świetne są! :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
olo
20 lipca 2012 17:35
:D
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Odpowiedz
tonka
20 lipca 2012 17:47
Piękna sowa a gumeczki są urocze:)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
olo
26 lipca 2012 20:44
Dziękuję :D
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Iwona
1 września 2012 09:09
Czapa jest fantastyczna
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Świetne są! :)
OdpowiedzUsuń:D
UsuńPiękna sowa a gumeczki są urocze:)
OdpowiedzUsuńDziękuję :D
OdpowiedzUsuńCzapa jest fantastyczna
OdpowiedzUsuń