sobota, 21 lipca 2012

Zajawka

I znów czapa będzie. Tym razem dla Tysia, bo okazuje się, że syn wyrasta z wiosennej czapeczki. A że lato temperaturami nie rozpieszcza to mam okazję się wykazać :)

Foto by córa moja jedyna :)
I przyszły właściciel ;)


1 komentarz: