Olo-robótki
sobota, 21 lipca 2012
Zajawka
I znów czapa będzie. Tym razem dla Tysia, bo okazuje się, że syn wyrasta z wiosennej czapeczki. A że lato temperaturami nie rozpieszcza to mam okazję się wykazać :)
Foto by córa moja jedyna :)
I przyszły właściciel ;)
1 komentarz:
Bryzeida
12 października 2012 20:34
ale masz utalentowaną CórkĘ!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
ale masz utalentowaną CórkĘ!
OdpowiedzUsuń