czwartek, 25 września 2014

Sukienusia

Kolejna sukienusia zajęła mi sporo czasu, bo albo zabrakło mi włóczki, a teraz z kolei guziczków, ale pokazuję... Co mi tam :) Szykuję się do zdjęć świątecznych całej mojej trójki :)


Gwiazdka czy też śnieżynka to mój debiut, ale będzie lepiej :) 


8 komentarzy:

  1. Śliczna :-) Piękna sukieneczka :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Słodka i rozkoszna, nie mogę doczekać się pierwszej przymiarki:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ojjj ja też :) Wchodzę w taki etap ciąży, że już ten trzeci człowiek zaczyna mi być realny i niecierpliwość poznania wzrasta :)

      Usuń
  3. cudna sukieniusia juz na maluszka czeka! nie moge doczekac sie zdjec Twojej trojeczki ;D

    chyba luzniej musisz nitke za zakardem trzymac?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Muszę, muszę :) W czasie roboty wydawało mi się, że wystarczająco luźno trzymam, ale jednak nie... Poprawię się :)

      Usuń