Śliczna :-) Piękna sukieneczka :-)Pozdrawiam serdecznie.
Dzięki wielkie :D
Słodka i rozkoszna, nie mogę doczekać się pierwszej przymiarki:)
Ojjj ja też :) Wchodzę w taki etap ciąży, że już ten trzeci człowiek zaczyna mi być realny i niecierpliwość poznania wzrasta :)
Słodziutka, pozdrawiam
Dziękuję :D
cudna sukieniusia juz na maluszka czeka! nie moge doczekac sie zdjec Twojej trojeczki ;Dchyba luzniej musisz nitke za zakardem trzymac?
Muszę, muszę :) W czasie roboty wydawało mi się, że wystarczająco luźno trzymam, ale jednak nie... Poprawię się :)
Śliczna :-) Piękna sukieneczka :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Dzięki wielkie :D
UsuńSłodka i rozkoszna, nie mogę doczekać się pierwszej przymiarki:)
OdpowiedzUsuńOjjj ja też :) Wchodzę w taki etap ciąży, że już ten trzeci człowiek zaczyna mi być realny i niecierpliwość poznania wzrasta :)
UsuńSłodziutka, pozdrawiam
OdpowiedzUsuńDziękuję :D
Usuńcudna sukieniusia juz na maluszka czeka! nie moge doczekac sie zdjec Twojej trojeczki ;D
OdpowiedzUsuńchyba luzniej musisz nitke za zakardem trzymac?
Muszę, muszę :) W czasie roboty wydawało mi się, że wystarczająco luźno trzymam, ale jednak nie... Poprawię się :)
Usuń