piątek, 12 września 2014

Woreczek

Idąc za ciosem, korzystając z wyjętej maszyny i dzieci w placówkach oświatowych uszyłam jeszcze, ze ścinek z fartucha, woreczki na lawendę. Ale teraz pachnie mi w domu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz