środa, 11 marca 2015

Przytulanka

Szukałam dla mojej Lalusi przytulanki 3D koniecznie z głową i wstążeczkami. No i nie znalazłam... Bo albo miało głowę albo wstążeczki... Ostatecznie zdecydowałam się na taką z głową... Ale nie wytrzymałam ;) Musiałam ją przerobić :D  Lala nie narzeka, nawet przeżuła kilka wstążeczek...


3 komentarze:

  1. Cudna przytulanka. Lala zadowolona?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na razie bada głównie wzrokowo, choć jak się jej podsunie to do buzi już wkłada. Ale w pełni będzie mogła sie nią nacieszyć jak nauczy się rączek używać :)

      Usuń
  2. ja też często w sklepach nie mogę wyłapać tego co chcę ... grunt sobie poradzić - wyszło super :-)

    OdpowiedzUsuń