czwartek, 5 listopada 2015

Kule

... iii znów kule! Zastanawiam się czy to jest ten moment, że trzeba mnie już leczyć czy jeszcze nie ;)


3 komentarze:

  1. Zacznij sprzedawać :)są rewelacyjne!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięęęki :D Kupców brak, a koleżanki i rodzina już prawie obdarowani ;)

      Usuń
  2. Cudne kule :-) Takie uzależnienie jest jak najbardziej usprawiedliwione :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń