czwartek, 17 maja 2012

Trampeczki

Niech mi ktoś powie gdzie jest moje ciepełko?! No gdzie?
Ja rozumiem, że Zośki było (przy okazji najlepszego dla teściówki - złotej kobiety!), ale już powinno być cieplej! Dziś do przedszkola szłam w polarze i kurtce, i wcale nie było mi zbyt ciepło! A wiatr... łojejjj - dech zatykało, więc po raz kolejny użyłam genialnej budki naszego wózka, żeby Tysia osłonić nieco, bo borajstwo tchu złapać nie mogło...
Wczoraj ubierając Tysia straciłam już cierpliwość. Po zimie przyszło lato, więc Tyś nie miał bucików. Znaczy ma jedne, ale kilka razy machnie stopami i mu lecą... A w skarpetkach to ten strój jakiś taki... niewykończony. Zasiadłam więc wczoraj i... zrobiłam mu trampeczki :D
Wyszły jak wyszły, ale cóż... jak to mówią pierwsze koty za płoty :) Dorobię im dodatkową podeszwę, będą bardziej wypełnione... Bo o ile córa miała bardzo wysokie podbicie (ojj bardzo :/ ), o tyle syn wręcz przeciwnie. Zgrabna nózia ;)



Tysia zamówiła sobie podobne kapciochy, jeno nie wymyśliłam jeszcze z czego podeszwę wykonać, żeby antypoślizgowo było... Pomysły jakieś?


I nierzadki dość widok ostatnio - wypuścieeeee mnieeee!


8 komentarzy:

  1. Fajne trampeczki wyszły a żeby antypoślizgowo było to latex w płynie na podeszwy:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O! Nie znałam takiego cuda! Latex na podeszwy... :)

      Usuń
  2. bucika absolutnie boskie, proponuję pistolet silikonowy i zrobienie od spodu kilku kropelek silikonowych, żeby były antypoślizgowe, jeszcze tylko gruba podeszwa i będą absolutnym hitem!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Taki pistolet przydałby mi się! Ma masę zastosowań.

      Usuń
  3. Można przyszyć podeszwę ze skóry na tą szydełkową tak, jak mają skarpetokapcie. Mniej poślizgowe będą po kapnięciu zwykłym silikonem.
    Buciki śliczne! Bardzo odpowiadają mi kolorystycznie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O skórce jakiejś myślałam. Nie mam nic takiego w domu, chyba że jakąś starą torebkę poświęcę...

      Usuń
  4. Bardzo ciekawie u Ciebie, podoba mi się tu i jeśli pozwolisz to będę wpadać i podglądać:))) zapraszam również do mnie:))) Śliczne buciki!!! Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Ze starej ABS-oewj skarpetki taką podeszwę można zrobić. Wyciąć-doszyć=gotowe.

    OdpowiedzUsuń