sobota, 19 maja 2012

Warzywnik

Taaak... Zrobiłam ciepłe trampeczki synkowi i... przyszło lato :D
Natchniona słońcem, ciepełkiem, na które tak czekałam, dziś porządkowałam grządki warzywne. Niestety 2 nocki temu przyszedł mróz! A że wcześniej wysadziłam pomidorki to mam za swoje! Zmarzły... Co gorsza zmarzły mi nie tylko pomidorki. Ucierpiały też fasolka, rododendrony, klon palmowy, hortensja i sporo innych, ale w mniejszym już stopniu...
Wysadziłam już nowe pomidorki, bo na szczeście tata podratował mnie kolejnymi sadzonkami :D




Z fasolki pozostało tyle... Przeżyje?


Reszta ma się dobrze :)

Marchew

Pietruszka naciowa

Truskawka
Borówka amerykańska
Czerwona porzeczka
A na koniec ogrodowy syn i przymiarka do sprzętu po starszej siostrze. Bardzo mu się spodobało!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz