Prześliczny, wprost słów nie mam. Pozdrawiam serdecznie.
Och,jaki ładny!Wydaje się leciutki jak puszek:)
Bardzo ładny ,taki delikatny!
sliczny ten zaliczek i zdjecia wyslanie pozdrawiam
sliczna pajeczynka!!!skad takie wzory wynajdujesz???
Z sieci moja droga, z sieci :)
tyle sie domyslilam... tylko dla mnie jakos ta siec zbyt zawila, bo rzadko znajduje co bym chciala ;)
Pogrzebać nieraz trzeba solidnie. Mnie ten szalik olśnił bardzo niedawno, a myślałam o nim kawał czasu. Youtube lubię :)
Miło mi :)Czyli jednak efekt osiągnięty - wizualnie lekki i delikatny.
Bardzo fajnie wygląda:)
Fantastycznie wygląda!
superowy jest !a nie gryzie w szyję aby ?
:DNawet nie gryzie, aczkolwiek nie jest tak delikatny na jaki wygląda...
Dzieciaczki śliczne i bardzo ładny nietypowy szaliczek.
Prześliczny, wprost słów nie mam.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Och,jaki ładny!Wydaje się leciutki jak puszek:)
OdpowiedzUsuńBardzo ładny ,taki delikatny!
OdpowiedzUsuńsliczny ten zaliczek i zdjecia wyslanie pozdrawiam
OdpowiedzUsuńsliczna pajeczynka!!!
OdpowiedzUsuńskad takie wzory wynajdujesz???
Z sieci moja droga, z sieci :)
Usuńtyle sie domyslilam... tylko dla mnie jakos ta siec zbyt zawila, bo rzadko znajduje co bym chciala ;)
UsuńPogrzebać nieraz trzeba solidnie. Mnie ten szalik olśnił bardzo niedawno, a myślałam o nim kawał czasu. Youtube lubię :)
UsuńMiło mi :)
OdpowiedzUsuńCzyli jednak efekt osiągnięty - wizualnie lekki i delikatny.
Bardzo fajnie wygląda:)
OdpowiedzUsuńFantastycznie wygląda!
OdpowiedzUsuńsuperowy jest !
OdpowiedzUsuńa nie gryzie w szyję aby ?
:D
OdpowiedzUsuńNawet nie gryzie, aczkolwiek nie jest tak delikatny na jaki wygląda...
Dzieciaczki śliczne i bardzo ładny nietypowy szaliczek.
OdpowiedzUsuń