czwartek, 24 stycznia 2013

Buty c.d.

Za-ABS-owałam dziś buty - teraz już będą bezpieczne!


3 komentarze:

  1. Wspaniałe rzeczy tworzysz :) Ehh, powiem Ci jeszcze, że wyróżniłam Cię u siebie w zabawie Liebster Blog. Zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super zrobiłaś kapciuszki, naprawdę pomysłowo:)

    OdpowiedzUsuń