czwartek, 31 stycznia 2013

Królowa Śniegu we własnej osobie ;)

Dodatki gotowe, jesteśmy już po przymiarce generalnej, a nawet sesji zdjęciowej w kostiumie. Kostium pasuje idealnie do jej urody, a korona dobrze się spisuje! Zrobiłam jej jeszcze śnieżynki na kolczyki. Wygląda pięknie, czyż nie?


4 komentarze:

  1. Śliczna Królowa Śniegu :-)
    Korona pasuje idealnie :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna Śnieżynka:)Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak dobrze mieć zdolną mamę:)
    Widać, że Królowa Śniegu dumna i szczęśliwa.
    Pozdrawiam i zapraszam. Ola.

    OdpowiedzUsuń