Olo-robótki
poniedziałek, 7 stycznia 2013
Muszka
Wpadam na chwilę pokazać drobiazg taki - muszka dla roczniaka. Co by elegancko wyglądał w dniu swoich urodzin :) Na gumeczce, całkiem nieźle się prezentuje...
1 komentarz:
Unknown
8 stycznia 2013 08:56
Wspaniały pomysł :-)
Mały mężczyzna genialnie wygląda.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Wspaniały pomysł :-)
OdpowiedzUsuńMały mężczyzna genialnie wygląda.
Pozdrawiam serdecznie.