sobota, 18 października 2014

Przerywnik

Czy Wy też tak macie, że zabieracie się za kilka robótek na raz?
Cały czas robię moją chustę (choć na moje oko bardziej szal będzie), ale robótka jest na tyle duża, a ja niecierpliwa i potrzebująca zmiany, że zabrałam się za kolejną drobnicę - czapunię noworodkową :) Dla chłopca :)
Dziś już mi lepiej poszło z wzorkiem - większy luz nitki zrobiłam - o niebo lepiej!!!


1 komentarz:

  1. Śliczna czapeczka :-) Bardzo mi się podoba :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń