Śliczne są.
Cudne czapunie :-) Pozdrawiam serdecznie.
Przepiękne czapeczki. Gorąco pozdrawiam.
Witam :D
Dzięki wielkie dziewczyny :D Kolejna już w zasadzie gotowa, tym razem dla mojej panienki najmłodszej. W końcu sie doczekała :)
Bardzo podoba mi sie ta czapeczka z niebieskiem wzorkiem :). Śliczna poprostu - pozdrawiam serdecznie.
Są śliczne i fajnie przylegają do główki .Pozdrawiam
Śliczne są.
OdpowiedzUsuńCudne czapunie :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Przepiękne czapeczki. Gorąco pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńWitam :D
UsuńDzięki wielkie dziewczyny :D Kolejna już w zasadzie gotowa, tym razem dla mojej panienki najmłodszej. W końcu sie doczekała :)
OdpowiedzUsuńBardzo podoba mi sie ta czapeczka z niebieskiem wzorkiem :). Śliczna poprostu - pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńSą śliczne i fajnie przylegają do główki .
OdpowiedzUsuńPozdrawiam