Z tej okazji postamowiłam wypróbować jeden z przepisów z jednego z moich ulubionych blogów kulinarnych. Zdjęcia są cudowne, aż człowiek ma chęć polizać monitor komputera ;)
Dostałam też na urodziny od męża wielką strzykawę, przy okazji pysznych babeczek tiramisu miałam okazję ją wypróbować! Świetnie się sprawuje choć maniunie precyzyjne dekoracje pewno tym nie będzie łatwo wykonać. Ale na moje potrzeby jest w sam raz.


Smacznie wyglądają :-)
OdpowiedzUsuńNie powinnam nawet patrzeć w ich kierunku :-)
Pozdrawiam serdecznie.
To tak jak ja, ale... pyszne były ;)
OdpowiedzUsuń