sobota, 28 kwietnia 2012

Upał!

Czy u Was też jest taki upał?
Po zimie przyszło lato! Upalne w dodatku!
U mnie obecnie jest 30st! Nie, nie mieszkam w tropikach :) W Polsce południowej jedynie. Dzieci wybawione na świeżym powietrzu, ja opalona całkiem niechcący, kilka spacerów po okolicy już dziś zaliczyliśmy, nawet grilla zjedliśmy... na obiad! Bardzo przyjemnie!

2 komentarze:

  1. Jest godzina 17 a nawet po :-) W cieniu jest 26 stopni :-)
    Mieszkam koło Zgorzelca - południowo-zachodnia część Polski.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. A i nocka była całkiem przyjemna :) Szkoda, że idą chłodne dni...

    OdpowiedzUsuń