Czy u Was też jest taki upał?
Po zimie przyszło lato! Upalne w dodatku!
U mnie obecnie jest 30st! Nie, nie mieszkam w tropikach :) W Polsce południowej jedynie. Dzieci wybawione na świeżym powietrzu, ja opalona całkiem niechcący, kilka spacerów po okolicy już dziś zaliczyliśmy, nawet grilla zjedliśmy... na obiad! Bardzo przyjemnie!
Jest godzina 17 a nawet po :-) W cieniu jest 26 stopni :-)
OdpowiedzUsuńMieszkam koło Zgorzelca - południowo-zachodnia część Polski.
Pozdrawiam serdecznie.
A i nocka była całkiem przyjemna :) Szkoda, że idą chłodne dni...
OdpowiedzUsuń