czwartek, 5 kwietnia 2012

Kapelusz

Tym razem nieco inaczej. Nie czapka a kapelusz... Dla dorosłej osoby, więc minimalnie za duży na Tysię, ale tak jej się spodobał, że zamówiła sobie u mnie... różowy ;)



2 komentarze: