Olo-robótki
czwartek, 5 kwietnia 2012
Kapelusz
Tym razem nieco inaczej. Nie czapka a kapelusz... Dla dorosłej osoby, więc minimalnie za duży na Tysię, ale tak jej się spodobał, że zamówiła sobie u mnie... różowy ;)
2 komentarze:
matka biega
5 kwietnia 2012 15:56
cudny! Wzór z głowy?
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
olo
5 kwietnia 2012 16:13
Z foto, ale nieco zmodyfikowany :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
cudny! Wzór z głowy?
OdpowiedzUsuńZ foto, ale nieco zmodyfikowany :)
OdpowiedzUsuń