sobota, 7 kwietnia 2012

Wielkanoc

Zaglądam na moment, żeby podzielić się z Wami naszymi przygotowaniami, a przede wszystkim to co małe dziewczynki lubią najbardziej - dekoracją świąteczną :) Chętnie włączam w takie przygotowania Tikę, bo ma z tego dużo radości.

Na czole widać jak intensywna jej praca była ;)



1 komentarz:

  1. Dziękuję za życzenia i nawzajem wesołych Świąt :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń