Zaglądam na moment, żeby podzielić się z Wami naszymi przygotowaniami, a przede wszystkim to co małe dziewczynki lubią najbardziej - dekoracją świąteczną :) Chętnie włączam w takie przygotowania Tikę, bo ma z tego dużo radości.
Na czole widać jak intensywna jej praca była ;)




Dziękuję za życzenia i nawzajem wesołych Świąt :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.