niedziela, 29 kwietnia 2012

Kolorowo-ogrodowo-upalnie czyli wszystkiego po trochu

Skończyłam ostatnio pokazaną chustkę. Kwiatka jedynie dorzuciłam. Tak oto się prezentuje w całej okazałości:



I trochę wiosny w moim ogrodzie





I schowany powojnik
A na koniec moja różowa królewna i ciąg dalszy upału


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz