Olo-robótki
niedziela, 29 kwietnia 2012
Kolorowo-ogrodowo-upalnie czyli wszystkiego po trochu
Skończyłam ostatnio pokazaną chustkę. Kwiatka jedynie dorzuciłam. Tak oto się prezentuje w całej okazałości:
I trochę wiosny w moim ogrodzie
I schowany powojnik
A na koniec moja różowa królewna i ciąg dalszy upału
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz