Rewelacyjna czapka :-)A ta czacha z przodu - świetna.Pozdrawiam serdecznie.
Czapka super!Ciężko jest wpisać komentarz przez to literowanie,zlikwiduj to !
Coś się pokiełbasiło, bo likwidowałam już :/ Cieszę się, że się podoba :)Muszę poszukać więcej urzekających wzorów chłopięcych - bo dziewczyneczkom łatwiej jednak coś dobrać... Myślę, myślę, myślę...
Super czapa no i czacha :) ewa
Witam - proszę się zgłosić po otrzymane wyróżnienie :) ewa
Rewelacyjna czapka :-)
OdpowiedzUsuńA ta czacha z przodu - świetna.
Pozdrawiam serdecznie.
Czapka super!Ciężko jest wpisać komentarz przez to literowanie,zlikwiduj to !
OdpowiedzUsuńCoś się pokiełbasiło, bo likwidowałam już :/
OdpowiedzUsuńCieszę się, że się podoba :)
Muszę poszukać więcej urzekających wzorów chłopięcych - bo dziewczyneczkom łatwiej jednak coś dobrać... Myślę, myślę, myślę...
Super czapa no i czacha :) ewa
OdpowiedzUsuńWitam - proszę się zgłosić po otrzymane wyróżnienie :) ewa
Usuń