poniedziałek, 8 października 2012

Po piracku

Na dowód, że jednak coś robię szydełkowego czapa synowa... Tak mi się spodobała, że w mig ją zrobiłam wczoraj :)


5 komentarzy:

  1. Rewelacyjna czapka :-)
    A ta czacha z przodu - świetna.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czapka super!Ciężko jest wpisać komentarz przez to literowanie,zlikwiduj to !

    OdpowiedzUsuń
  3. Coś się pokiełbasiło, bo likwidowałam już :/
    Cieszę się, że się podoba :)
    Muszę poszukać więcej urzekających wzorów chłopięcych - bo dziewczyneczkom łatwiej jednak coś dobrać... Myślę, myślę, myślę...

    OdpowiedzUsuń
  4. Super czapa no i czacha :) ewa

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam - proszę się zgłosić po otrzymane wyróżnienie :) ewa

      Usuń