Po pierwsze serdecznie dziękuję Ewie za wyróżnienie! Jest mi Bardzo, bardzo miło :D
Po drugie odkryłam ostatnio bloga SylFii i mnie olśniło! Mitenki! To jest to czego potrzebuję teraz bardzo, bo moje ręce z rana bardzo cierpią na chłodzie, a na pełne rękawiczki jeszcze czas... Mitenki są idealnym rozwiązaniem!
Zaczęłam od syna, bo jednak najszybciej się robi i są! :D Cudem było sfotografowanie ich w akcji, bo syn w poważaniu miał pozowanie skoro wokół tyyyyle atrakcji! Ale coś jest...



cieszę się że dałam natchnienie!
OdpowiedzUsuńmitenki dla synka wyglądają ciepło :)