poniedziałek, 22 października 2012

Różności

Dziś kilka spraw...
Po pierwsze serdecznie dziękuję Ewie za wyróżnienie! Jest mi Bardzo, bardzo miło :D



Po drugie odkryłam ostatnio bloga SylFii i mnie olśniło! Mitenki! To jest to czego potrzebuję teraz bardzo, bo moje ręce z rana bardzo cierpią na chłodzie, a na pełne rękawiczki jeszcze czas... Mitenki są idealnym rozwiązaniem!
Zaczęłam od syna, bo jednak najszybciej się robi i są! :D Cudem było sfotografowanie ich w akcji, bo syn w poważaniu miał pozowanie skoro wokół tyyyyle atrakcji! Ale coś jest...


I robię coś jeszcze! Zdradzę tylko jeden element! A będzie ich kilka i są już w sporym procencie gotowe... Ale to prezent wiec na razie cicho sza... ;)


1 komentarz:

  1. cieszę się że dałam natchnienie!
    mitenki dla synka wyglądają ciepło :)

    OdpowiedzUsuń