Olo-robótki
środa, 24 października 2012
Spineczki
Potrzebowałam dziś zrobić coś innego niż zwykle... Padło na spineczki dla córci. Będzie miała rano niespodziankę jak wstanie :)
Zdjęcia mocno nieszczególne, bo mój aparat nadal nie powstał po tym jak w wakacje padł... Chlip...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz