piątek, 26 października 2012

Tym razem beret

Córa też wyposażona jesiennie. Berecik powstał już wcześniej, mitenki w dniach ostatnich (trochę za duże, bo robiłam jak Tysia w szkole była, ale nic to) - teraz już chłodna jesień jej nie straszna...



Prezent nawet dostałam ;) Czy Wasze córki (i pewnie nie tylko) obdarowują Was takimi prezentami co spacer?

3 komentarze: