Córa też wyposażona jesiennie. Berecik powstał już wcześniej, mitenki w dniach ostatnich (trochę za duże, bo robiłam jak Tysia w szkole była, ale nic to) - teraz już chłodna jesień jej nie straszna...
Prezent nawet dostałam ;) Czy Wasze córki (i pewnie nie tylko) obdarowują Was takimi prezentami co spacer?


Fajny komplecik!
OdpowiedzUsuńKomplecik bardzo ładny:)
OdpowiedzUsuńŚliczny komplecik! Nic dziwnego, że córka wraca z takimi prezentami:)
OdpowiedzUsuń